کاندید جراحی زیبایی گوش

کاندید جراحی زیبایی گوش

جراحی زیبایی گوش چیست؟

اوتوپلاستی و یا همان جراحی زیبایی گوش برای افرادی انجام می شود که در ظاهر گوش خود ایراداتی را مشاهده می نماید. از جمله این ایرادات می توان به عدم تقارن گوش ها با صورت، از دست دادن قسمتی از گوش، شکستگی در لاله گوش اشاره کرد. این ایرادات می تواند از بدو تولد وجود داشته باشد و یا بر اثر حادثه و آسیب ایجاد شده باشد. با انجام جراحی زیبایی گوش می توان ظاهر گوش را بهبود بخشید و برخی از ایرادات ظاهری را به راحتی از بین برد و باعث افزایش اعتماد به نفس در فرد کاندید جراحی زیبایی گوش شد.

کاندید-جراحی-زیبایی-گوش

کاندید جراحی زیبایی گوش

از جمله افرادی که می توانند به عنوان بهترین کاندید جراحی زیبایی گوش قرار بگیرند، کودکانی هستند که گوش هایشان ظاهری نامناسب دارند. این کوکان می توانند بعد از سن 5 سالگی اقدام به جراحی زیبایی گوش نمایند. در این سن، غضروف های گوش به دلیل آن که استقامت کافی برای جراحی زیبایی گوش دارند می توان با جراحی به راحتی حالت گوش را ثابت نگه داشت. به گفته دکتر ضیغمی قبل از انجام جراحی زیبایی گوش، باید تمامی بیماری های مزمن که قبل از جراحی کودک به آن مبتلاست باید درمان شود، سپس جراحی زیبایی گوش صورت گیرد.

همچنین مابقی گروه های سنی می توانند کاندید مناسبی برای انجام جراحی زیبایی گوش باشند. در ادامه به برخی از مواردی که نیاز است تا یک کاندید جراحی زیبایی گوش داشته باشد، اشاره می نماییم.

  • در صورتی که فرد به برخی از بیماری های مزمن گوشی مربوط هستند، باید قبل از انجام جراحی زیبایی گوش، بیماری درمان شود.
  • در افرادی که سیگار می کشند، توصیه می شود تا از دو هفته قبل از انجام جراحی زیبایی گوش تا دو هفته بعد از جراحی، از کشیدن سیگار اجتناب نمایند.
  • سطح انتظار معقول خود را از انجام جراحی زیبایی گوش را با جراح زیبایی خود در میان بگذارید. این مشورت می تواند در روند جراحی تاثیر گذار باشد.

نحوه جراحی زیبایی گوش

بعد از بررسی گوش ها توسط جراح زیبایی گوش، میزان مورد نیاز برای انجام جراحی توسط جراح مشخص می گردد. جراحی زیبایی گوش، جزو جراحی های تهاجمی است و باید در این نوع از جراحی فرد بیهوش گردد. برش هایی که در هنگام انجام جراحی زیبایی گوش زده می شود تا توجه به نوع جراحی مورد نیاز برای گوش بوده و  بعد از بهبود جای بخیه قابل مشاهده نخواهد بود.

برخی از خدمات دکترآتوسا ضیغمی:

جراح بینی گوشتی

جراح بینی استخوانی

جراحی گوش

پروتز چانه

 چال گونه

جراحی پلک 

سینوزیت مزمن

متخصص و جراح گوش و حلق و بینی و جراح بینی

پاسخ

چهارده − 3 =