سوالات متداول در مورد جراحی بینی گوشتی

سوالات متداول در مورد جراحی بینی گوشتی

برخی از سوالات در زمینه جراحی بینی توسط اغلب افراد تکرار می شود. در اینجا به برخی از این سوالات می پردازیم

چه افرادی عملی موفقیت آمیز در جراحی بینی خواهند داشت؟

افرادی که می خواهند بینی گوشتی خود را عمل کنند و نتایج مناسب و مطلوبی را به دست آورند باید حتما در ابتدا با یک جراح بینی گوشتی خوب یک جلسه مشاوره داشته باشند. در طی این یک جلسه بیمار باید در مورد روش انجام جراحی بینی گوشتی،نکات جراحی بینی گوشتی و نتایج جراحی بینی گوشتی سوالات خود را مطرح کند و راهنمایی های لازم را دریافت کند چرا که این عوامل نیز در داشتن عملی موفقیت آمیز تاثیرگذار خواهند بود.

 

سوالات-متداول-در-مورد-جراحی-بینی-گوشتی

برطرف شدن ورم در جراحی بینی گوشتی چقدر طول می کشد؟

این ورم ها طبیعی می باشند و بنا به شدت عمل و شرایط خود بیمار مدت زمان برطرف شدن آن متفاوت می باشد. اما در کل ورم در جراحی بینی گوشتی بیشتر از جراحی بینی استخوانی ماندگاری دارد.

جراحی بینی گوشتی چه مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد؟

پوست بینی به عنوان یک پوشش روی غضروف و استخوان بینی را می پوشاند.اگر این پوشش دارای ساختاری ظریف تر و نازک تر باشد بینی زیباتر می شود و ظرافت بیشتری را خواهد داشت. به همین دلیل است که چهره آقایان از ظرافت کمتری نسبت به چهره خانم ها برخوردار می باشد. چرا که پوست آقایان به صورت کلی نسبت به پوست خانم ها ضخیم تر می باشد. مساله بعدی ورم می باشد. چرا که در بینی گوشتی مقدار ورم ها بیشتر است  و ماندگاری بالاتری را هم خواهند داشت. در پوست های نازک ورم بین 2 تا حداکثر 3 ماه فروکش خواهد کرد. اما در پوست های ضخیم به شش ماه زمان نیاز است تا بخش اعظم ورم برطرف شود . پس از آن نیز بین یک تا دو سال زمان نیازاست تا کل ورم بینی گوشتی برطرف شود.

به همین دلیل است که این بیماران حتما باید در جلسه مشاوره شرکت کرده که بتوانند نسبت به طی کردن این مدت صبوری و تحمل مناسب را داشته باشند.

پس از جراحی بینی گوشتی بروز مشکل هایی در تنفس طبیعی هستند؟

در روزهای اولیه پس از انجام جراحی بینی بروز مشکل های تنفسی کاملا طبیعی می باشد چرا که بینی دارای تورم می باشد و بعد ازگذشت مدتی که تورم قسمت های داخلی بینی برطرف شود فرد می تواند روند تنفسی قبل از عمل را داشته باشد. حتی در برخی موارد روند تنفس فرد بهبود نیز می یابد.

برخی از خدمات دکتر ضیغمی جراح بینی :

جهت کسب اطلاعات بیشترمی توانید با شماره های مطب تماس حاصل فرمایید .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

 

 

 

 

پاسخ

چهار × 2 =