جراحی قوز بینی

جراحی قوز بینی

قوز روی بینی در یک نگاه قابل مشاهده می باشد و زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار می دهد با انجام جراحی زیبایی بینی ، قوز روی بینی بطور کامل از بین می رود . انجام جراحی زیبایی بینی در افرادی که بینی آن ها دارای قوز و برآمدگی می باشد بسیار توصیه می شود .

جراحی قوز روی بینی

نحوه جراحی قوز بینی

عمل جراحی قوز بینی نسبتا جراحی ساده ای می باشد، در صورتی که قوز روی بینی شدید باشد با شکستن استخوان های بینی و تغییر شکل آن فرم زیبایی در بینی ایجاد می شود و قوز و برآمدگی بروی بینی برطرف می شود، در این جراحی به منظور بریدن استخوان از ابزار خاصی به نام استئوتوم استفاده می شود .

جراحی قوز روی بینی به روش باز صورت می گیرد و مشاهده ورم و کبودی بعد از این جراحی طبیعی است . به تدریج بعد از گذشت چند روز کبودی های اطراف چشم و بینی از بین می رود .

در برخی از موارد برای رفع قوز روی بینی جراح از سوهان استفاده می نماید، در صورتی که قوز روی بینی خفیف باشد از سوهان برای از بین بردن این برآمدگی استفاده می شود .

اقدامات پس از جراحی

مراقبت های بعد از جراحی قوز روی بینی همانند سایر جراحی های زیبایی بینی می باشد و دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد ، در جراحی رفع قوز بینی به منظور استحکام بخشیدن به بافت های بینی از اسپلینت روی بینی استفاده می شود که بعد از یک هفته توسط جراح برداشته می شود، مراقبت ازاین اسپلینت دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد به هیچ عنوان نباید خیس شود زیرا خیس شدن آن می تواند باعث شود که فرم بینی تغییر پیدا کند بنابرین در هنگام استحمام بسیار دقت نمایید که اسپلینت روی بینی خیس نشود .

نتیجه جراحی

بعد از جراحی رفع قوز روی بینی فرم بسیار زیبایی در بینی ایجاد می شود . نتیجه انجام این جراحی در اکثر موارد بسیار ایده آل می باشد در قسمت گالری سایت می توانید نمونه کارهای جراحی قوز روی بینی را مشاهده نمایید . در صورتی که بینی شما دارای قوز و برآمدگی می باشد و برای از بین بردن این برآمدگی خواستار جراحی زیبایی بینی هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی سایت مشاوره های لازم را از دکتر آتوسا ضیغمی جراح زیبایی بینی دریافت نمایید و با انجام این جراحی فرم زیبایی را در بینی های خود ایجاد نمایید .

برخی از خدمات دکتر ضیغمی جراح بینی :

جهت کسب اطلاعات بیشترمی توانید با شماره های مطب تماس حاصل فرمایید .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستی

پاسخ

دو + 17 =