03 آوریل

ایرادات بینی

ایرادات بینی :

ایرادات بینی را در این بخش قرار می دهیم تا بدانید آیا نیازمند جراحی بینی هستید یا خیر ؟

معمولا بینی اشخاص به دو شکل استخوانی و گوشتی هست ، معمولا در بینی های که ویژگی بینی استخوانی را دارند پشت بینی شخص با قوز بینی روبرو است ، علت این امر رشد بیش از حد استخوان بینی است که سبب شده بینی به شکل عقابی ایجاد شود .

بینی های گوشتی بینی های هستند که پوست بینی معمولا چرب است و اشخاصی که بینی گوشتی دارند معمولا پوست بینی ضخیم می باشد علاوه بر آن بینی به شکل پهن و با سوراخ های بزرگ همراه است .

دکتر ضیغمی جراح بینی به روش های گوناگون مطابق با تکنیک های روز دنیا جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی را انجام می دهد .

ایرادات-بینی

تمامی موارد بیان شده چه قوز بینی چه بینی با خصوصیات گوشتی نیازمند جراحی بینی هستند زیرا بینی با اعضای صورت هارمونی ندارد و به شکل بسیار بدی هارمونی صورت را بهم زده است .

جراحی بینی به این اشخاص کمک می کند نواقص بینی خود را برطرف نمایند ، اگر جراح بینی در زمینه جراحی بینی دارای تبحر و تخصص خاصی باشد به آسانی علاوه بر رفع ایرادات بینی ، هارمونی اجزای بینی را ایجاد می کند .

شما عزیزان برای مشاهده نمونه کارهای جراحی بینی دکتر ضیغمی به بخش گالری در سایت مراجعه نمایید :

مراقبتهای پس از عمل بینی :

در زمان استراحت نیاز است شخص دو بالش در زیر سر قرار دهد تا تورم های بینی کاهش یابد

چسب زدن به بینی بسیار اهمیت دارد و کمک شایانی به کاهش تورم های بینی می کند

پس از جراحی بینی شخص نباید در معرض نور آفتاب قرار گیرد تا تورم ها تشدید نیابد .

 

 

 

درباره نویسنده

دکتر آتوسا ضیغمی | جراح بینی | جراحی بینی
متخصص و جراح گوش ،گلو و بینی ،سر و گردن ، عضو انجمن علمی راینولوژی ایران ایشان دوره عمومی پزشکی خود را در سال 1374 در دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شده اند. در سال 1379 بورد تخصصی گوش ، حلق و بینی ،جراحی سر و گردن را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کردند. و هم اکنون عضو جامعه جراحان گوش ، حلق و بینی ، سر و گردن ایران هستند.

پاسخ

10 − 7 =